Negu iela 48, Carnikava,

Latvia, LV-2163

 

+371 29 106 000

+371 26 588 397

 

info@afterswim.eu

E KONKORDS Twitter
E KONKORDS LinkedIn
E KONKORDS facebook

© 2021 Afterswim

E KONKORDS kontaktai

Gerbiami klientai ir saito lankytojai!

 

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų kompanija gavo išimtinį distribjutoriaus statusa firmos Swimsuit Dryers Company Ltd. maudymosi kostiumėlių džiovintuvui ir pradeda pardavinėti šią įrangą.

 

Maudymosi kostiumėlių džiovintuvo naujasis modelis buvo suprojektuotas ir pagamintas Jungtinėse Karalystėse, reaguojant į didėjantį įmonių, skaičių, kurioms buvo reikalingas  naujo dizaino maudymo kostiumėlių džiovintuvas, nereikalaujantis didelių eksploatacinių išlaidų ir techninės priežiūros. Šis neįkainojamas modelis yra naujausios kartos maudymosi kostiumėlių džiovintuvas ir padidina baseinu ir sveikatingumo įmoniu lankytojų patogumą ir bendrą pasitenkinimą sporto klubu apsilankymu. Džiovina maudymosi kostiumėlį per 8-10 sekundžių.

 

Firma Swimsuit Dryer

 

Firma Swimsuit Dryer buvo įkurta turint vienintelį tikslą - sukurti ir pagamminti maudymosi kostiumėlių džiovintuvą. Pagrindinis kompanijos tikslas - tai pristatymas aukštos kokybės maudymosi kostiumėlių džiovintuvu sveikatos priežiūros ir poilsio įstaigoms.

 

Firma Swimsuit Dryer panaudojo keletą metų vystmuisi atsižvelgiant į padidėjusią komerciniu maudymosi kostiumėlių džiovintuvu paklausą. Pagrindinis džiovintuvu tikslas, suteikti sveikatos priežiuras ir poilsio centram galimybe pasiūlyti savo kljientams saugias ir nebrangias paslaugas maudymosi kostiumėlių džiovinimui, tuo pačiu didinant klientų pasitenkinimą nuo centrų aplankymo.

 

Firma Swimsuit Dryer ir toliau investuoja lėšas ir savo dėmesi į maudymosi kostiumėlių džiovintuvus ir norėdami padėti savo klientams, sukurė papaprastus mokymo filmus ir lengvai suprantamas instrukcijas prieinamas skyriuje servisas.

 

Jeigu kils kokie nors klausimai susijusie su produktų, kuri mes siūlome, tada mes prašom rašyti mums adresu: info@afterswim.eu arba skambinkite: +371 29 106 000.