Modernus dizainas

Firmos Swimsuit Dryer maudymosi kostiumėlių džiovintuvas yra kompaktiškas, galingas prietaisas su mažomis eksploatacijos išlaidomis. Prietaisas įjungiamas pakeliant ar nuleidžiant lengva dangtelį, kas yra patogiau nei pas kitus gamintojus. Kadangi Swimsuit Dryer visų pirma rūpinasi apie vartotojų saugumą, džiovintuvas yra apvalios formos, be aštrių briaunu ir su kietu, saugiu dangteliu, kuris atsparus stipriam ir staigiam uždarinējimui. Patvarus plastiko korpusas su sviečiančia, marmuro, smiltainio, granito ir metalo apdaila yra atsparus dėmėms.

 

Du metai garantija varikliui ir stabdžio mehanizmo komponentams

Kompanija pateikia dvieju metų garantiją aukščiau išvardytiems komponentams, perkant naujus džiovintuvus.

Prašome, atkreipti dėmesį, kad kitiems elektros komponentams, garantija 12 mėnesių.

 

Mažos priežiūros išlaidos

Džiovintuvas buvo specialiai suproektotas kaip prietaisas su mažomis eksploatavimo išlaidomis. Jame įrengtas nuimamas viršutinis žiedas dėl greito ir paprasto prietaiso valymo centro personalu. Tai padeda pailginti prietaiso tarnavimo laiką. Džiovintuve taip pat yra aukštos kokybės stabdymo mehanizmas  su keičiamu stabdžia disku. Naujovišku dizainu pasižymi ir lengvai valomas išorinis korpusas ir vidinis būgnas. Į siunta įdėta vąlymui reikalingi reikmenis ir plovimo priemones. Jūs galite susipažinti su trumpu mokomuoju vaizdo įrašu, kad suprastumė, kaip lengva išlaikyti švaroje maudymosi kostiumėlių džiovintuva.

 

Lengvas montavimas

Maudymosi kostiumėlių Džiovintuva lengva pritvirtinti daugelyje vietų. Yra tiktai 4 minimalūs reikalavimai Džiovintuvo montavimui:

· Patalpos temperatūra turi būti mažesnė nei 40 laipsnių Celsijaus.

· Patalpa negali būt drėgna – montuoti galima tiktai  2-3 metrų nuo šlapios ar paaukštinto drėgnumo zonos.

· Siena turi atlaikyti 30 kg svori.

· Galimibė prijungiti prie elektros tinklo ir kanalizacijos.

* Montavimas turi būti atliekamas sertifikuotu techniku, kuris atitinka visus bendrovės reikalavimus ir yra susipažinęs su montavimo ir naudojimo instrukcijomis.

 

Pristatoma įranga

Kiekvienas naujas Džiovintuvas pristatomas su nemokamais įrankiais mašinos valymui ir priežiūrai, kad  padėtu centro personalui išlaikyti Džiovintuva idealiam stovy. Nemokami įrankiai yra:

 

1 х Atsuktuvas          1 х Valymo šepetėlis          1 х Valymo purškiklis dezinfekcijai

2 metų garantiją

Negu iela 48, Carnikava,

Latvia, LV-2163

 

+371 29 106 000

+371 26 588 397

 

info@afterswim.eu

E KONKORDS Twitter
E KONKORDS LinkedIn
E KONKORDS facebook

© 2021 Afterswim

E KONKORDS kontaktai