Moderns dizains

Firmas Swimsuit Dryer peldkostīmu Žāvētājs ir kompakta un spēcīga ierīce ar zemiem ekspluatācijas izdevumiem. Ierīces ieslēgšana notiek ar vieglā vāka nolaišanu un pacelšanu, kas ir daudz ērtāk salīdzinājumā ar citu firmu ražotāju modeļiem. Sakarā ar to, ka Swimsuit Dryer primāri rūpējas par lietotāju drošību, peldkostīmu Žāvētājam piemīt apaļās formas, bez asiem stūriem un ir drošs vāks, kas ir izturīgs pret spēcīgu aizvēršanu. Izturīgs plastikāta korpuss ar spīdošu, marmora, smilts, granīta un metāla apdari ir izturīgs pret piesārņojumu.

 

Divu gadu garantija uz motoru un uz bremzes mehānisma komponentiem

Firma Swimsuit Dryer sniedz 2 gadu garantiju uz augstākminētiem komponentiem, iegādājoties jaunos Žāvētājus.

Lūdzam pievērst uzmanību, ka uz pārējiem elektriskiem komponentiem garantija ir 12 mēneši.

 

Zemie ekspluatācijas izdevumi

Žāvētājs bija speciāli projektēts kā ierīce ar zemiem ekspluatācijas izdevumiem. Tā ir aprīkota ar noņemamo augšējo gredzenu, lai atpūtas centra personāls varētu ātri un vienkārši notīrīt Žāvētāju. Tas pagarina Žāvētāja dzīves ilgumu. Žāvētājs ir arī aprīkots ar augstās kvalitātes bremzes mehānismu un ar maināmo bremzes disku. Ar inovēto dizainu atšķīrās arī viegli tīrāmais ārējais korpuss un iekšējais barabāns. Žāvētāja komplektācijā ietilpst gan viss nepieciešamais ierīces tīrīšanai, t.i. mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi. Jūs variet iepazīties ar īsiem apmācošiem video klipiem, kuri ļaus Jums saprast, cik vienkārši ir uzturēt peldkostīmu Žāvētāju kārtībā un tīrībā.

 

Vienkārša uzstādīšana

Peldkostīmu Žāvētāju var vienkārši uzstādīt vairākās vietās. Ir tikai 4 minimālās prasības Žāvētāja uzstādīšanai:

· Temperatūra telpās ir jābūt zemākai par 40 gradiem pēc Celsija.

· Telpām nedrīkst būt mitrām – Žāvētājus drīkst uzstādīt vismaz 2-3 metru attālumā no mitrās telpas vai no telpas ar augstu mitruma līmeni.

· Sienai, uz kuras tiks novietots Žāvētājs ir jāiztur 30 kg.

· Ir jābūt pieslēgumam - elektriskam tīklam un kanalizācijai.

* Žāvētāja uzstādīšanai ir jānotiek ar sertificētā speciālista starpniecību, kas atbilst visām firmas Swimsuit Dryer prasībām un, kas ir iepazīstināts ar uzstādīšanas un ekspluatācijas instrukciju.

 

Žāvētāja komplektācija

Katra jaunā peldkostīmu Žāvētāja komplektācijā ietilpst bezmaksas ierīces Žāvētāja tīrīšanai un kopšanai, lai palīdzētu atpūtas centru personālam uzturēt Žāvētāju ideālajā stāvoklī. Bezmaksas ierīces iekļauj sevī:

 

1 х Skrūvgriezis          1 х Birste tīrīšanai          1 х Tīrīšanas un dezinficējošais sprejs

2 gadu garantija
E KONKORDS kontakti

Nēģu iela 48, Carnikava,

Latvija, LV-2163

 

+371 29 106 000

+371 26 588 397

 

info@afterswim.eu

E KONKORDS Twitter
E KONKORDS LinkedIn
E KONKORDS facebook

© 2021 Afterswim